У ЖЕКах та комунальних службах Тернополя будуть книги відгуків та пропозицій

Міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження про організацію належного інформування споживачів житлово-комунальних послуг.

Зокрема, підприємства, які визнані виконавцями послуг з: утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого опалення та постачання гарячої води, вивезення твердих побутових відходів, технічного обслуговування ліфтів зобов’язані до 1 листопада 2011 року встановити біля власних адміністративних приміщень інформаційні стенди «Міська рада інформує». У власних приміщеннях підприємства повинні влаштувати куточок споживача із книгою відгуків та пропозицій.

«Інформаційні стенди дозволять забезпечити належне інформування споживачів житлово-комунальних послуг. На них підприємства розміщуватимуть інформацію про зміну тарифів, постанови та рішення місцевої і центральної влади. Книги відгуків та пропозицій забезпечать зворотній зв'язок між виконавцем і споживачем послуг та дозволять покращити якість їх надання. Також, тернополяни можуть висловити свої побажання щодо роботи підприємств – надавачів послуг. Це стимулюватиме виконавців працювати краще. На щотижневій нараді з керівниками ЖЕКів та комунальних служб ми аналізуватимемо усі записи тернополян», - зазначив міський голова Сергій Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі