• Головна
  • Тернопільщина скерувала в зону АТО нестандартний позашляховик
11:30, 22 червня 2015 р.

Тернопільщина скерувала в зону АТО нестандартний позашляховик

Представники громадської організації «Бережанська Самооборона» допомоги у ремонті джипа «Нісан», який було відновлено для бійців 3-го окремого полку сил спеціального призначення, який дислокується в Кіровоградській області.

Авто для ремонту пригнали військові, серед них і бережанець Ростислав Легкий із своїм бойовим побратимом Олександром.
Ремонтували автомобіль упродовж тижня: замінили мастила, фільтри, відновили ходову, здійснили зварювальні роботи, укріпили кузов.

Перед від’їздом автомобіль окропили свяченою водою та поблагословили бійців священики церкви св. Трійці Бережанського деканату УГКЦ.
Відновити «Нісан» допомогли меценати.

Ремонт було здійснено на станції технічного обслуговування приватного підприємця Ігоря Гурка, який уже неодноразово долучався до ремонту військової техніки, повідомляє Терен

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авто #АТО
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення