Підлітки накупили спиртного і «зажигали» під Тернополем в недобудові

Житель села Гаї Гречанські Тернопільського району, побачивши дим із сусідньої новобудови та зрозумівши, що у будинку невідомі, викликав на допомогу міліціонерів. Правоохоронці, прибувши на місце, застали у будинку хлопчаків віком 13-16-ти років, які розпивали спиртні напої.

Деталі розвитку подій правоохоронці з’ясували у відділку в присутності батьків. Як Виявляється, що у такий оригінальний спосіб діти вирішили відсвяткувати день народження одного із товаришів, інформує прес-служба МВСУ в Тернопільській області. - На подаровані гроші накупили спиртного і цигарок та подалися шукати місце для торжества.

Найбільш підходящою для цього виявилася недобудова. Розвідавши, що особняк порожній, хлопці виламали огорожу та проникли всередину. Коли свято дійшло апогею, під дією алкоголю діти вдалися до більш неадекватного вчинку — спробували розвести у будинку багаття. Та «номер» не вдався, позаяк старе лахміття, яке дітлахи назбирали для розпалу, лише тліло та диміло.  

Кримінальних дій у вчинках підлітків міліціонери не прогледіли, утім адміністративної відповідальності не уникнути як 16-річному підлітку, так і батькам молодших дітей. Неповнолітнього покарають за розпивання спиртних напоїв, а батьки нестимуть відповідальність за недогляд своїх чад.

Спиртне, як з'ясували міліціонери, неповнолітні купили в одному із магазинів обласного центру, не зважаючи на діючу заборону. Працівники міліції притягують продавця  до адміністративної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі