• Головна
  • Діти з Тернопілля відочиватимуть у «Молодій гвардії»
14:45, 21 жовтня 2011 р.

Діти з Тернопілля відочиватимуть у «Молодій гвардії»

З 21 жовтня по 10 листопада 2011 року в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" проходитиме X тематична зміна "Подорож у місто майстрів". Учасниками зміни стануть 808 дітей з усієї України, в тому числі й 22 дитини з Тернопільської області.

Метою тематичної зміни є популяризація та пропаганда народної творчості, підвищення престижу української мови, декоративно-прикладної творчості та національної культури.

У рамках X тематичної зміни будуть підведені підсумки та нагороджені переможці Всеукраїнського творчого дитячого конкурсу "Україна – очима дітей".

Діти також візьмуть участь у пісенно-ігровій програмі "Музичний дивограй", літературній студії "Золоте перо" та переглянуть виступ українського театру "Отаман".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення