Увага! В Україні зміниться графік руху поїздів

В Україні розроблять новий графік руху потягів далекого сполучення, інформує zaxid.net. Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") попереджає про можливі зміни у графіку руху поїздів через перехід на зимовий час.

"Потяги міжнародного сполучення, зокрема, з Росією, Білоруссю, Молдовою після 30 жовтня і до обробки відкоригованого розкладу, курсуватимуть колишнім графіком, оскільки процес коригування та узгодження розкладу руху поїздів із закордонними залізничними адміністраціями потребує часу. За попередніми даними, процес адаптації графіків триватиме до 3 грудня", - йдеться в прес-релізі "Укрзалізниці".

Згідно з повідомленням, пасажирам, які планують поїздку з 31 жовтня до 3 грудня в напрямку Росії, Білорусі чи транзитом через них, варто уточнити час відправлення поїзда на станції посадки.

"Вперше в історії країн СНД різниця в часі між Україною і Російською Федерацією становитиме 2 години. Тепер залізничникам потрібно розробити новий графік руху пасажирських поїздів далекого сполучення, поїздів міжнародного сполучення та транзитних у максимально стислі терміни", - наголошує "Укрзалізниця".

Нагадаємо, ВАТ «Федеральна пасажирська компанія» (ФПК, дочірнє підприємство Російських залізниць) тимчасово припинила продаж квитків на поїзди сполученням з Україною і які прямують транзитом через її територію відправленням після 3 грудня через рішення Верховної Ради про перехід на зимовий час. Про це повідомили у прес-службі «Російських залізниць».

Як повідомлялося, Верховна Рада 18 жовтня скасувала постанову, яка передбачала відмову від переходу на зимовий час в Україні. За відповідне рішення у вівторок проголосували 295 парламентаріїв із 349, що зареєструвалися в залі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі