• Головна
  • На Тернопільщині роботодавець заборгував своїм працівникам майже майже 200 тис. грн. зарплати
14:30, 23 червня 2015 р.

На Тернопільщині роботодавець заборгував своїм працівникам майже майже 200 тис. грн. зарплати

За активної позиції прокуратури працівники отримали майже 200 тис. грн.

   Зокрема, на виконання судових наказів за заявами прокурора Зборівського району роботодавець погасив заборгованість із заробітної плати перед 10 працівниками в сумі понад 110 тис. грн. 
  
Загалом упродовж поточного року за позовами прокурорів реально виконано судові рішення про стягнення з підприємств боргу із заробітної плати у сумі майже 200 тис. грн. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #зарплата #роботодавець
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення