• Головна
  • У Тернополі пікетували обласну міліцію на підтримку 28-річного бійця, якого шукає матір (Фото)
11:45, 23 червня 2015 р.

У Тернополі пікетували обласну міліцію на підтримку 28-річного бійця, якого шукає матір (Фото)

Сьогодні зранку біля УМВСУ в Тернопільській області відбувся пікет на підтримку 28-річного «торнадівця» Андрія Демчука, який пішов воювати на Схід добровольцем та служив у батальйоні «Торнадо».

Як повідомляли ЗМІ раніше, мати бійця Світлана Демчук звернулася в прокуратуру та міліцію із заявами про зникнення сина.

За її інформацією син зник 17 червня. Пізніше невідомі телефоном повідомили, що її син затриманий в Северодонецьку та етапований в Харківське СІЗО.

Зараз, як стало відомо матері, Андрій перебуває в київському СІЗО. Мати каже, що не може зв’язати з сином, щоб хоча би знати про його долю. Світлана Демчук розповідає, що не вірить у звинувачення, які висувають проти його сина та його побратимів, пише Accents.today.

Активісти, які брали участь в акції, переконані, що звинувачення проти Андрія Демчука та батальйону «Торнадо» — безглузда вигадка та брехня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пікет #обласна міліція #28-річний боєць #шукає матір
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...