В Тернополі прокладуть нову тролейбусну лінію

Давно назріла потреба з’єднати тролейбусним маршрутом великий спальний масив Тернополя «Аляску» з іншими мікрорайонами міста. Я інформує Про все, цьогоріч керівництво міста прислухалося до потреб тамтешніх жителів та керівництва КП «Тернопільелектротранс» і дало добро на втілення цього проекту.

- Вже цього року буде встановлено всі необхідні 49 залізобетонних опор, до яких кріпитимуться кронштейни. Ці роботи розпочнуться з 27 жовтня. На сьогодні на завершенні погоджувала дозвільна документація, залишилося отримати «добро» на початок робіт від «Архбудконтролю». Також цьогоріч буде оголошено тендер на закупівлю контактного дроту і спецчастин, повідомив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

В 2011 році має бути освоєно 860 тис. грн. Решта суми, для завершення цього проекту (орієнтовна вартість проекту становить 3,1 млн. грн.), тролейбусники сподіваються отримати в 2012 році. Тоді ж буде змонтовано контактну лінію та проведено силовий кабель з підстанції, що на вулиці Тарнавського.

Нагадаємо, що нова тролейбусна лінія проходитиме вулицями Володимира Великого, Леся Курбаса, Морозенка та Симоненка і буде продовженням маршруту №8. Орієнтовно новим маршрутом мешканці Тернополя зможуть скористатися починаючи з осені 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі