Безробітним тернополянкам Гондурас не страшний

Очікується, що безробітні тернополянки стануть успішними бізнес-леді, тому безробітним жінкам радять задуматись над розвитком власного бізнесу. Як повідомляє ІНТБ, одна з найбільших проблем місцевого ринку праці – стрімке зростання безробітних жінок. У порівнянні з минулим роком, уже у 2011-му їх кількість зросла на 14%. У самому Тернополі безробітних жінок складають більше 62%, каже перший заступник директора обласного центру зайнятості Олександра Островська.

Олександра Островська: «З початку цього року послугами центру зайнятості скористалась 21 тисяча жінок, здобули першу професію чи перекваліфікувались 2150 жінок. 90% з них на сьогоднішній день вже працевлаштовані».

За таких умов центр зайнятості радить не чекати на пропозиції від роботодавців, а самотужки організовувати власний бізнес. У цьому році одноразову виплату для започаткування підприємництва отримали більше півтори сотні жінок.

Олександра Островська: «Одним із видів зайнятості є підприємництво. Відсутність підходящої роботи є одним із чинників, який спонукає жінок розпочати власну справу».

Щоб не допустити будь яких гендерних проблем, забезпечити конституційні права на працю та висвітлити професійні досягнення представниць прекрасної статі, для бізнес-леді постійно проводять різноманітні організаційні, консультаційні та просвітницькі заходи. Спеціалісти кажуть, що аби бізнес став успішним, головне – бажання працювати та наполегливість.

Нагадаємо, днями ми повідомляли, що вести бізнес в Україні важче, ніж в Гондурасі, але, напевно, нших жінок цим не злякати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі