У Львові відмінили ...квартплату

Депутати львівської міської ради своїм рішенням відмінили квартплату. Після такого рішення депутатів у Львові діятиме тариф «нуль» на квартплату, а на ухвалення нового тарифу треба 4 місяці. «Така ситуація призведе до колапсу в житлово-комунальному господарстві» - наголосив міський голова.

Скасування квартплати більшістю міської ради може мати важкі наслідки для житлового сектора та комунальної господарки. До такого висновку прийшли учасники засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Склалася ситуація, коли є загроза безпеці людей та життєдіяльності міської господарки. Загроза полягає в тому, що місто не зможе провадити розрахунки за вивезення сміття та за інші роботи, пов`язані з ЛКП. Також можуть без освітлення залишитися житлові будинки і прибудинкові території. Ще одна проблема — робота ліфтів, адже оплата за їх користування також надходить із квартплати. Водночас може виникнути проблема з роботою комунальних аварійних служб, бо з ними не буде як розрахуватися за виконані роботи.

А крім того, ЛКП не матимуть чим платити двірникам за прибирання, адже ці кошти находять саме із квартирної плати, яку платять мешканці. Відтак комунальники будуть радитися, як вийти з колізії — зарплатню нема чим платити і змушувати людей працювати задарма теж ніхто не буде. А крім того, невиплата зарплатні — це кримінальна відповідальність, а відсутність світла стає першим поштовхом до зростання злочинності.

Перший заступник міського голови заявив, що рішення ради не відповідає ані чинному законодавству, ані здоровому глузду, а ухвалене спеціально, щоби розбурхати ситуацію в місті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі