Представники ВО «Свобода» посадили липову алею в Зарваниці

Перед  висадженням дерев єпарх Тернопільсько-Зборівський владика Василій Семенюк поблагословив добру справу та подякував Олексію Кайді і депутатам за таку ініціативу. Народні обранці  посадили 20 лип. За словами Олексія Кайди, приурочене закладання алеї 20-річчю Незалежності України.

- Ми з депутатами висадили 20 дерев, і це є початком створення алеї з лип навколо майдану одного з найбільших відпустових місць Європи – Марійського духовного центру у Зарваниці.  Щороку з травня по жовтень сюди прибувають сотні тисяч прочан з різних куточків України та з-за кордону, щоб просити Господа та Матір Божу за заступництво. Така алея створюється для паломників, бо під цими липами зможуть вони і молитися, і відпочивати, і захиститися від сонця. Це ще один крок обласної ради  у сприянні  в організації та проведенні прощ у Зарваниці. Прочани повинні мати усі умови для щирої молитви,  - зазначив голова обласної ради Олексій Кайда.

До висадження деревець приєдналися і журналісти. Долучилися до справи також студенти Чортківського медичного коледжу. Саме у  той час вони перебували у Зарваниці на екскурсії та із ентузіазмом сприйняли запрошення владики та голови обласної ради взяти участь у закладанні алеї.  Владика Василій Семенюк поблагословив спудеїв за благочинні наміри та побажав їм бути добрими медиками.

Представники ВО «Свобода» посадили липову алею в Зарваниці, фото-1
Представники ВО «Свобода» посадили липову алею в Зарваниці, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі