Фірми шукають «професійних нероб»

У Росії фірми шукають "професійних нероб", або "офісних трутнів" для створення сприятливої ​​атмосфери в колективі, - повідомляє Gazeta.ua.

Протягом дня працівник на цій посаді повинен спати, їсти, читати, відпочивати, розповідати анекдоти.

"Якщо якось невдало жартую, всі кричать" фу-у-у". Я згодом намагаюсь їх як-небудь розважати, щоб потім нарікань на мене не було. Все-таки це моя робота", - розповіла дівчина Олександра, яка стала одним із представників нової професії в Санкт-Петербурзі.

Офісний ледар - гарант корпоративного спокою. Олександра не просто нічого не робить - вона створює сприятливу атмосферу.

"Такі вакансії з'являються, звичайно, не часто, це не масовий набір. Але періодично вони відкриваються компаніями, які хочуть привернути увагу до свого бренду", - розповіла керівник сайту для молодих фахівців Ірина Комбачева.

Відбір на вакансію "офісного трутня" - майже як у загін космонавтів. Сон у кандидатів повинен бути міцним і тихим, він повинен створювати позитивну атмосферу, не заважаючи при цьому основній роботі, повинен мати стійку психіку, і ніяких прогулів або парафій на роботу з похмілля. Разом з тим ніяких обмежень за віком (від 16-ти років) і за статтю немає.

Щоправда, професія "офісного трутня" в список найбільш дефіцитних професій у світі поки не потрапила.
Джерело:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі