Про відмову лікарів робити дітям щеплення тернополяни можуть повідомити Міністерство

Міністерство охорони здоров'я України проводить щотижневий моніторинг наявності імунобіологічних препаратів в лікувально-профілактичних закладах України. За  інформацією прес-служби МОЗ України, станом на 24.10.2011 року ДУО "Укрвакцина" до регіонів України здійснено поставку більшості вакцин для проведення планових щеплень.

Зокрема:

- вакцина для профілактики поліомієліту;

- вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна (Інфанрікс);

- вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна, поліомієліту (інактивована) та Haemophilus influenzae типу b (Пентаксім);

- вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи (Пріорікс);

- вакцина для профілактики сказу;

- вакцина для профілактики гепатиту В для дітей, вакцина для профілактики туберкульозу БЦЖ (у пологових будинках України для щеплень новонароджених наявна вакцина датського виробництва (гуманітарна допомога), а в лікувально-профілактичні заклади регіонів поставка вакцини БЦЖ російського виробництва планується наприкінці листопада 2011 року).

Сьогодні починається поставка додаткових серій вакцини для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна, поліомієліту та Haemophilus influenzae типу b (Пентаксим) та вакцини для профілактики гепатиту В.

МОЗ України звертається до населення з проханням повідомляти про випадки відмови робити щеплення дітям через відсутність вакцин в лікувально-профілактичних закладах за телефоном (044) 200-07-80.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі