• Головна
  • На Тернопіллі «Мерседес» не розминувся з деревом
08:00, 25 жовтня 2011 р.

На Тернопіллі «Мерседес» не розминувся з деревом

Лише вчора на Тернопіллі автівка в'їхала в дерево, троє молодих людей опинилися в реанімації, і ось - чергове трагічне повідомлення: в с.Плебанівка (Теребовлянщина)  на автошляху Чортків – Теребовля водій в'їхав в дерево.

Сьогодні о пів на першу ночі З6-річний чоловік, знаходячись за кермом автомобіля «Мерседес – Бенс 207», не впорався справився з управлінням. Наслідки сумні - авто виїхало на узбіччя, уникнути зіткнення з деревом не вдалося. Водій отримав важкі травми, його госпіталізували у Теребовлянську районну лікарню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення