Об'їзну навколо Тернополя почнуть будувати в наступному році

Об'їзна Тернополя, що стала частиною комунальної транспортної мережі обласного центру, на балансі міста і залишиться, кажуть у Службі автомобільних доріг і мають надію, що нову об'їзну, так зване велике кільце у 44 кілометри, навколо Тернополя таки почнуть будувати в рамках реконструкції автодороги М12 "Стрий-Тернопіль-Кіровоград".

"Розроблена проектна документація на будівництво першої черги цієї дороги, яка дасть можливість з'єднати ділянку Тернопіль-Підволочиськ з ділянкою Тернопіль-Кременець (2:15"), так звана північна вітка довжиною 8,6 кілометра і проектною вартістю будівництва 259 мільйонів гривень (2:27"). Повертатися до ідеї взяття на баланс старої дороги Службі автомобільних доріг, я думаю, не варто",- розповів телеканалу "TV-4" начальник Служби автомобільних доріг України у Тернопільській області Микола ГНАТІВ.

Коли саме почнуть зводити велике кільце у 44 кілометри навколо Тернополя, дорожники сказати журналістам не взялися. І справа навіть не в оціночній вартості у 880 мільйонів гривень.

Василь ДУНЕЦЬ,  начальник відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг України у Тернопільській області каже, що найбільшою проблемою з об'їзною Тернополя буде відведення землі. Ця земля рахуються за класифікацією як особливо цінна і дозвіл на їх відведення буде давати Верховна рада: "Ми займаємо 93 паї, які потрібно буде викупити і за діючим нині законодавством ці паї, цю землю, яка розпайована, має викупити райдержадміністрація, а це теж проблема".

Торік Служба автомобільних доріг України була профінансована держбюджетом на 14% від потреби, та дорожники сподіваються, що після завершення підготовки до Євро-2012 черга дійде і до інших автошляхів.

"Ми надіємося, що з наступного року ми приступимо до будівництва об'ізної Бережан, як надіємося, що з наступного року ми відновимо роботи і на будівництві об'їзної міста Теребовлі",- каже Микола Гнатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі