• Головна
  • Вчора на Тернопіллі розбився 36-річний чоловік
07:55, 26 жовтня 2011 р.

Вчора на Тернопіллі розбився 36-річний чоловік

Трагедія сталася вчора, 25 жовтня, о 16.00. біля Романового Села Підволочиського району. На автошляху зіткнулись автомобілі «Рено Кенгу» та «Камаз».

Внаслідок ДТП водій автомобіля «Рено Кенгу», 36-річний чоловік отримав травми, що несумісні з життям і помер на місці пригоди. Для ліквідації наслідків ДТП було задіяно черговий караул ПДПЧ – 20 Підволочиського РВ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"65-річним пенсіонерам добряче збільшать пенсію, але є умова": що потрібно зробити, аби виплати зросли
"Мобілізація після 60 років, ТЦК заберуть цієї весни літніх чоловіків з однією ознакою": ким сильно цікавляться ТЦК?
"Тарифи на світло, газ і воду для простих українців": які зміни запровадили після зимових обстрілів та енергетичного тиску?
Українців у США депортовують навіть із документами: деталі затримань і масових рейдів ICE
Оголошення