• Головна
  • Освітянам Тернополя бракує 32 млн грн на зарплати
13:05, 1 липня 2015 р.

Освітянам Тернополя бракує 32 млн грн на зарплати

Тернопільська міська рада просить Кабмін виділити додаткову субвенцію для галузі освіти у розмірі 32,4 млн грн.

Про це йдеться у зверненні до до Кабінету Міністрів України, прийнятому уочра на сесії міської ради.

У документі сказано, що на утримання загальноосвітніх навчальних закладів міста Тернополя в поточному році передбачена субвенція з державного бюджету в сумі 184,7 млн. грн.

«Враховуючи вимоги ст. 77 Бюджетного кодексу України, заплановані кошти були спрямовані на виплату заробітної плати та оплату енергоносіїв. На поточні видатки закладів, незважаючи на інфляційні процеси, кошти передбачені на рівні минулого року. Розмір виплати індексації до заробітної плати працівникам галузі зріс на 260%, тарифи на енергоносії збільшилися на 43% замість 15% запланованих. Бюджетними асигнуваннями на виплату заробітної плати працівникам галузі з урахуванням обов’язкової виплати індексації навчальні заклади забезпечені тільки на 10 місяців, на оплату енергоносіїв – на 75% від фактичної потреби, на харчування учнів 1-4 класів коштів не вистачає, за рахунок коштів державної субвенції харчується тільки пільгова категорія дітей», – повідомили депутати.

Вони зазначили, що з метою забезпечення повної та своєчасної оплати всіх захищених статей видатків, недопущення кредиторської заборгованості затверджені заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів.

«Проте ці заходи не дають можливості в повному обсязі забезпечити нормальне функціонування навчальних закладів освіти міста Тернополя до кінця року.Загальна потреба в додаткових коштах на заклади освіти для уникнення напруженої ситуації, що може скластися у навчальних закладах міста Тернополя, становить 32,4 млн грн, в тому числі: на заробітну плату освітянам – 26 млн грн, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 3,5 млн грн, на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів – 2,9 млн грн», – йдеться у зверненні

Відтак депутати просять виділити додаткові кошти держаної субвенції навчальним закладам Тернополя у розмірі 32,4 млнгрн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплати
Останні новини
Оголошення
live comments feed...