В Тернополі збудували вежі достатку Президента України

Вежі достатку Президента України та пересічного студента з картонних ящиків будували на Театральному майдані, - інформує ІНТБ. У рамках акції «Україна проти Януковича» молодіжне крило партії «Фронт Змін» провело театралізоване дійство «Я проти», під час якого порівняли витрати Президента з витратами студента.

До прикладу, за підрахунками організаторів, утримання Віктора Януковича один день обходяться українцям у 230 тисяч доларів. Український ж студент «тягне» ці 24 години менше ніж на 20 гривень. На акції молодь не забула згадати про гелікоптер, «Межигір’я» та кортеж Президента.

Іван Омелян, координатор акції «Я проти»: «Сподіваюсь, що люди побачать цю дволикість влади, її нещирість перед нами. Ми хочемо показати це громадянам. А в рамках акції «Україна проти Януковича» ми збираємо якомога більше підписів, які потім занесуть під Адміністрацію Президента. Ця акція лежить в основі того, щоб люди прийшли і сказали своє «проти»».

Аналогічну акцію провели у 18 містах України. Театралізоване дійство у Тернополі закінчилось колективним пошуком совісті Президента. Коли ж її не знайшли, організатори акції закликали українців робити це усюди, включаючи соціальні мережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі