На Тернопіллі зростає дитяча злочинність

На Тернопільщині підліткова злочинність зросла на 52% За результатами прокурорської перевірки, у 2011 році у Тернопільській області відбувся ріст підліткової злочинності на 52,8%., - повідомляє ЗІК.

За словами старшого помічника прокурора Тернопільської області Богдана Оринчука, спостерігається негативна тенденція до зростання рецидивної злочинності серед підлітків. Впродовж 9 місяців 2011 року в області зареєстрований 21 злочин, вчинений неповнолітніми, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, проти 6 – у 2010 (у понад три рази).

Б.Оринчук повідомив, що зростає кількість дітей, затриманих органами міліції за розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і появу у нетверезому стані. Викладене не свідчить про стабілізацію криміногенної ситуації серед неповнолітніх та вказує на невисоку ефективність профілактичної роботи підрозділів кримінальної міліції у справах дітей», – прокоментував Богдан Оринчук.

На думку помічника прокурора, однією з основних причин значного погіршення криміногенної ситуації у молодіжному середовищі є низька ефективність попереджувальної роботи з неповнолітніми з боку кримінальної міліції у справах дітей.

Незважаючи на неодноразове реагування з боку органів прокуратури області, надалі фіксуються факти неналежного ведення працівниками груп кримінальної міліції у справах дітей обліку неповнолітніх, що вчинили злочини та правопорушення, дорослих осіб певної категорії, проведення з ними профілактичної роботи тощо. Не викоренено факти формального підходу до реалізації профілактичних заходів з боку працівників підрозділів кримінальної міліції у справах дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі