Президент Росії замовив собі статуетку Януковича висотою 30 см за 15 тис. доларів

Адміністрація президента Росії замовила для себе олов'яну фігурку президента України Віктора Януковича за цною не менш ніж 15 тис. доларів.

Зображення фігурки розміщено на сайті студії "Російський Витязь", - повідомляє ТСН. - Як зазначено, фігурка зроблена на замовлення Адміністрації президента Росії і виконана в єдиному екземплярі, висотою 30 сантиметрів. "Олов'яна статуетка" значиться в розділі "Новинки" за жовтень 2011 року.

Останнім часом, в середовищі політичної еліти Росії стало модно замовляти мініатюрні фігурки себе, своїх політичних або бізнес партнерів. Так, у тій же студії "Російський Витязь", Адміністрація президента Росії вже замовляла фігурки президента Дмитра Медведєва, прем'єр-міністра Володимира Путіна, президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

Олов'яні фігурки замовляють і в індивідуальному порядку. Так, наприклад, на сайті представлена ​​мініатюра "Путін і Кадиров", замовлена ​​приватним фондом.

Як зазначено на сайті, мінімальна ціна фігурки за індивідуальним замовленням розміром 30 сантиметрів становить 15 тис. доларів.

Президент Росії замовив собі статуетку Януковича висотою 30 см за 15 тис. доларів, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі