• Головна
  • На Тернопільщині чоловік витрачав “дитячі” гроші на себе, а не на утримання підопічної сироти
16:30, 8 липня 2015 р.

На Тернопільщині чоловік витрачав “дитячі” гроші на себе, а не на утримання підопічної сироти

Прокуратура Тернопільського району через суд зобов’язує опікуна повернути дитині-сироті кошти у сумі 50 тис. грн., витрачені ним не на утримання підопічної сироти.

Встановлено, що родич оформив опікунство над дитиною-сиротою та кошти у сумі майже 50 тис. грн., які його підопічна отримувала як пенсію по втраті годувальника,  витратив не на її утримання, а на власні потреби. Через неналежне виконання опікунських обов’язків, суд позбавив його опікунських прав.

З метою захисту майнових прав дитини-сироти, яка на даний час перебуває у дитячому будинку-інтернаті, прокурор району звернувся до суду з позовом про стягнення з її колишнього опікуна незаконно витрачених коштів.

Окрім того, з метою забезпечення позову, суд задоволив заяву прокурора району про накладення арешту на житлову квартиру в місті Чорткові, співвласником якої є колишній опікун дитини-сироти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #опікун #дитина-сирота

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...