Де в Тернополі будуть теплі тротуари (фото)

Одну зі своїх передвиборчих обіцянок — тротуари з «підігрівом» — починає впроваджувати у життя діючий міський голова Сергій Надал. Щоправда, на даний момент роботи з прокладення утеплювальних технологій ведуться лише на одному відрізку тротуару, - повідомляє Погляд. - А саме у центрі Тернополя на бульварі Тараса Шевченка, 14, поблизу універмагу. Довжина даної ділянки тротуару, на якій мав би танути сніг, в середньому становить 90 метрів.

В основі тротуарного обігріву полягають технології, які вже застосовували на практиці Європейські країни.

«На прокопану землю ми кладемо пінопластові плити, а зверху на них — металеві решітки, — розповідають робітники тернопільської фірми «Спецбуд». — Це й зберігатиме тепло. Насамкінець зверху викладемо бруківку. Роботи плануємо завершити вже до наступної неділі, цьому сприяє тепла погода».

Загалом до робіт було залучено п’ятеро робітників. Як зазначають вони, тротуарного обігріву прокладатиметься ще у деяких місцях. Але де саме, їм ще не повідомили.

«Утеплювальний матеріал прокладається на бульварі Т.Шевченка згідно рішення міськвиконкому, — прокоментував начальник Управління житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради Володимир Болєщук. — Це коштує 240 тисяч гривень, гроші були виділені з міського бюджету. Управління уклало договір з підрядником — фірмою «Спецбуд». Згідно умов договору, на дану технологію антиобледеніння фірма надає гарантію».

Цього року, додають в управлінні ЖКГ, тротуар утеплюють лише у даному місці. А на майбутнє планується розгляд інших пропозицій.

Де в Тернополі будуть теплі тротуари  (фото), фото-1
Де в Тернополі будуть теплі тротуари  (фото), фото-2
Де в Тернополі будуть теплі тротуари  (фото), фото-3
Де в Тернополі будуть теплі тротуари  (фото), фото-4
Де в Тернополі будуть теплі тротуари  (фото), фото-5
Де в Тернополі будуть теплі тротуари  (фото), фото-6
Де в Тернополі будуть теплі тротуари  (фото), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі