В Тернополі першокласника, що чкурнув до дівчат, шукали з міліцейською собакою

Міліцейський собака розшукав хлопчика, якого не могли знайти рідні, - повідомляжє ВЗГ МВСУ в Тернопільській області. Зникнення дитини – подія завжди резонансна. Переживання батьків розділяють і правоохоронці, адже існує великий ризик, що дитина може стати жертвою злочину, потрапити у дорожню пригоду. Зрештою, з нею може статися нещастя.

Нещодавно одній тернопільській родині довелося пережити чимало страху, коли зник їх шестирічний син.
До міліціонерів із заявою про пропажу дитини звернувся батько. Родич пояснив, що хлопчик перебував у бабусі в багатоповерховому будинку на масиві Дружба міста Тернополя. З її квартири хлопець самостійно вибіг на вулицю і протягом тривалого часу додому не повертався. Дитина вийшла без головного убору. Бабуся не встигла приглянути за хлопчиком. Можна уявити тривогу рідних – батьки хвилювалися за першокласника, не знаючи куди він подівся.

На місце пригоди одразу ж виїхала слідчо-оперативна група, до якої приєдналася кінологічна служба. Саме чотирилапий помічник міліціонерів одразу взяв слід дитини. Вже за декілька хвилин собака Зіта, у віддалених дворах знайшла маленького мандрівника. Виявилося, хлопчик вирішив піти гратися до своїх однокласниць. З ними й забув про час. А рідні місця собі не знаходили, посилено розшукуючи малюка. На щастя, у цій історії все закінчилося щасливо. Батьки подякували міліціонерам за допомогу.

В Тернополі першокласника, що чкурнув до дівчат, шукали з міліцейською собакою, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі