Анонімний «благодійник» вирішує всі проблеми тернополян і обіцяє «впевнення у завтрашньому дні!»

Життя прожити - не поле перейти, кажуть в народі. Часом здається, що ситуація безвихідна, але навіть тоді не варто опускати рук, бо народна мудрість і тут щедра на поради - під лежачий камінь вода не тече, стукайте - і вам відкриють. Але двері, і які стукаємо, варто обирати обережно. Бо є й такі, хто прагне нажитися на чужій біді.

Хоча зовні це виглядає вельми шляхетно - невідомий "благодійник" пропонує тернополянам допомогу. Навіть у безвихідних ситуаціях. Отже, звертається до тих, кому найважче. І не просто допомогу, а допомогу, так би мовити адресну, адже  свою рекламну продукцію (голосно сказано...) розкладає у поштові скриньки тернополян.

А можливо, це "благодійникИ", бо в рекламному тексті присутні словосполучення і в однині, і в множині, та й номерів телефонів - аж три,  на будь-який смак (ми свідомо не подаємо).

Про повний перелік "послуг" читайте безпосередньо в "документі", наводимо нижче. У тексті дійсно згадано все - такий собі коктейль-мікс: і порчі, і прокляття, і молитви, і монастир (?), і чоловіча сила, і намагнічена сіль...

...Ну дуууже хочеться почути коментарі зацікавлених осіб.

 

 

 


Анонімний «благодійник» вирішує всі проблеми тернополян і обіцяє «впевнення у завтрашньому дні!», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі