На Тернопільщині зросла зарплата та збільшилися обсяги промислового виробництва і торгівлі

На Тернопільщині за 9 місяців цього року виробництво промислової продукції збільшилось на 11,3%. Про це повідомив членам колегії обласної державної адміністрації начальник головного управління економіки облдержадміністрації Василь Гецько.

Аналіз підсумків роботи господарського комплексу області свідчить, що в результаті здійснених організаційних заходів з усунення негативних тенденцій у розвитку області, збереження сприятливої зовнішньоекономічної кон’юнктури, зростання внутрішнього попиту в більшості галузей та сфер діяльності вдалося зберегти позитивну динаміку соціально-економічного розвитку регіону, що сприяло збільшенню надходжень до бюджету, зростанню доходів та зайнятості населення.

«Виробництво промислової продукції збільшилось на 11,3%, виробництво валової продукції сільського господарства - на 25,7%, обсяги залучених інвестицій в основний капітал – на 41,2%, прямих іноземних інвестицій - на 7%, позичкового капіталу нерезидентів – на 65%», - підкреслив Василь Гецько.

Обсяги зовнішньої торгівлі товарами в області протягом січня-серпня 2011 року зросли на 81%, у тому числі експорту - на 86,4%, оборот роздрібної торгівлі за січень-вересень 2011 року - на 12,3%, розмір середньої номінальної заробітної плати штатного працівника в серпні 2011 року - на 12,7%, надходження до загального фонду місцевих бюджетів - на 9,6%.

Прибутково спрацювали 53,3% підприємств, на 45,8% скоротилась заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, з початку року на 32,8% зменшилась кількість незайнятих громадян, що перебували на обліку в центрі зайнятості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі