Обласного бюджет Тернопілля отримав дохід 141,3 млн.грн.

За 9 місяців 2011 року до загального фонду обласного бюджету надійшло власних доходів в сумі 141,3 млн гривень. Про це повідомив під час засідання колегії облдержадміністрації начальник головного фінансового управління ОДА Ігор Пиріг.

«До загального фонду обласного бюджету надійшло власних доходів в сумі 141,3 млн гривень, виконання склало 101,9 відсотка. У порівнянні з відповідним періодом 2010 року власних доходів надійшло більше на 15 млн гривень», - констатував начальник головного фінансового управління.

Податку на доходи фізичних осіб надійшло 124,3 млн гривень, плати за ліцензії - 10,9 млн гривень, зборів та плат за спеціальне використання природних ресурсів - 3,6 млн гривень.

Спеціальний фонд обласного бюджету за доходами виконано на 102,2 млн гривень.

Заслухавши інформацію, голова обласної державної адміністрації доручив керівника РДА та виконкому тернопільської міськради розглянути стан виконання місцевих бюджетів за січень-вересень 2011 року, невідкладно здійснити конкретні заходи, спрямовані на більш повне використання можливостей збільшення доходів та підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Також Валентин Хоптян дав доручення домогтися своєчасного проведення зарахування плати за оренду комунального майна до місцевих бюджетів. З метою забезпечення погашення наявної заборгованості до бюджету активізувати претензійно-позовну роботу щодо боржників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі