На Тернопіллі «наварили» майже 40 тис. грн. на ремонті гуртожитського даху

Прокурор Кременецького району Віталій Сідоров порушив кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення службовцями одного з навчальних закладів Кременця за ст. 364 та ст. 366 КК України.

Дослідчою перевіркою встановлено, що у вересні 2008 року між приватним підприємцем та навчальним закладом укладено договір підряду про виконання реконструкції покрівлі гуртожитку у районному центрі, - повідомляє прес-служба прокуратури області. Однією з умов договору було проведення ремонтних робіт за рахунок матеріалів, наданих замовником.

Влітку 2011 року контрольно-ревізійним відділом у районі проведено ревізію фінансово-господарської діяльності закладу за період з 2009 р. по червень 2011 року та встановлено завищення обсягів виконаних робіт підприємцем.

Службові особи навчального закладу, будучи розпорядником коштів, перерахували на рахунок підприємця гроші за ремонт покрівлі гуртожитку по завищеній вартості виконаних робіт та використаних матеріалів і підписали завідомо неправдиві документи з недостовірними відомостями про використання матеріалів за рахунок підрядника.

Своїми незаконними діями службовці заподіяли збитки закладу на суму 39.589 грн.
Слідство ведеться у прокуратурі району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі