«Тернопільводоканал» просить негайно погасити борги, бо судові витрати збільшилися

«Тернопільводоканал» просить абонентів вчасно розраховуватися, щоб не платити більше З 1 листопада змінено розмір судових витрат, які зобов’язаний сплатити боржник у випадку подання до суду заяви на видачу судового наказу для примусового стягнення боргу.

Про це ЗІКу повідомив начальник відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал» Руслан Бурмас.

За його словами, якщо раніше судові витрати, що стягувалися згідно з судовим наказом, становили 55,50 грн, незалежно від суми боргу, то тепер їхній розмір, згідно із Законом України «Про судовий збір», напряму залежатиме від суми позову та становитиме не менше 94,10 грн. У випадку подання позовної заяви мінімальна сума судових витрат сягне 188,20 грн.

«Якщо ж врахувати, що одночасно із сумою основного боргу боржник буде зобов'язаний сплатити інфляційні донарахування та три відсотки річних, то в деяких випадках сума додаткових платежів може співпасти зі сумою основного боргу. Тож задля уникнення додаткових витрат просимо невідкладно розрахуватися з наявним боргом і взяти за звичку щомісяця оплачувати поточні платежі», – прокоментував начальник відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі