В Тернополі орудує таємнича банда

Мало того, що на підприємців тисне податкова, примусово привчаючи працювати «по-білому», віднедавна на них відкрило полювання невідоме злочинне угруповання, - інформує Номер Один. - Вночі злодії проникають у приміщення, де розміщено декілька офісів, нагло та методично, кабінет за кабінетом «відвідують» офіси. Потрапивши всередину, беруться за сейфи.

Судячи з «методів» роботи, нічні гості не переживають, що «потурбують» охорону, а просто старим «дідівським» методом розбивають сейфи.

Також вони достеменно знають, що приміщення не здані під сигналізацію. Хоча так званих відомих «ведмежатників» на волі практично не лишилось: сучасні злодії віддають перевагу більш надійним методам – попросту розбивають залізні шафи. Відтак грохіт повинен стояти в радіусі кілометра. До того ж грабіжники забирають лише гроші, комп’ютери і навіть ноутбуки, дороге офісне обладнання їх не цікавить.

Так, скажімо, після «відвідин» приміщень на вул. Промисловій із сейфів двох офісів було викрадено приблизно 90 тис. грн. Аналогічна ситуація сталася на вул. Гайовій, звідки викрали щонайменше 70 тис. грн.

Нещодавно зламали двері кабінету приватного підприємства, яке орендувало приміщення в «Агробуді», що на вул. Кн. Острозького. У жінки викрали 300 доларів.

Тепер вона усі печатки, бланки і, звичайно, всю виручку носить із собою. Разом з тим, якщо і це справа рук таємничої банди, це свідчить, що вони з периферії перебазувались у центр Тернополя. Тим часом правоохоронці тримають мовчання та обіцяють: коли затримаємо грабіжників, тоді й повідомимо. Інтереси потенційних потерпілих нікого не цікавлять, адже попереджений вже озброєний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі