Губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк написав заяву про відставку. Йому одразу знайшли заміну

Губернатор Львівщини Михало Цимбалюк написав заяву про відставку. Про це повідомляє джерело в уряді. Це трапилось після розширеного засідання уряду, де прем'єр-міністр жорстко розкритикував керівника Львівщини.

"Дуже поганi справи у Львiвський областi. Будiвництво виросло менше, нiж на один вiдсоток. При тому, що там за рахунок бюджету побудували стадiон i аеропорт. Якщо ми приберемо цi обсяги, то в областi буде провал", - сказав Азаров. Також, за словами прем"єра, у Львiвськiй областi зростають борги з виплати зарплат. "Тут, Вiктор Федорович, суттєвi недопрацювання губернатора Цимбалюка", -- зазначив Азаров.

За реузультатами урядового засiдання Вiктор Янукович не оголосив кадрового рiшення стосовно Михайла Цимбалюка, заявивши, правда, що пропонує добровiльно подати у вiдставку тим чиновникам, якi не справляються зi своїми обов'язками. Як виглядає, Цимбалюк натяк зрозумів, пише Експрес online.

P.S. Президент України ВікторЯнуковичсвоїмуказомвід 2листопада призначивголовою Львівськоїобласноїдержавноїадміністрації екс-керівника "Укрзалізниці" МихайлаКостюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі