В Україні зняли перший фільм жахів у 3-D форматі

В Україні зняли перший фільм жахів у 3-D форматі. Правда, російською мовою. Стрічка “Синевир” з’явиться у кінопрокаті у квітні 2012 року. Продюсери запевняють: вітчизняний трилер нічим не поступатиметься голлівудським аналогам. Ба більше: він — приречений на успіх.

Сюжет творці фільму тримають у таємниці. Дають лише “затравку”. Надворі – 70-ті роки минулого століття. На відпочинок у Карпати приїздить група туристів з Москви. Молодь веселиться біля озера, навіть не підозрюючи, що за істота не спускає з них очей. “Образ монстра Песиголовця – людини з головою собаки - запозичили з карпатських легенд, – розповів режисер (а за сумісництвом – один зі сценаристів) фільму Олександр Альошечкін. – Тож під час перегляду кінострічки мурашки по спині будуть точно бігати, адже, крім Песиголовця, ганятися за студентами будуть й інші потвори”, повідомляє "Острів Галичина".

У головних ролях – молоді українські актори. А от “потвору” привезли з Росії. Там же шили костюм для вовкулаки. Загальний бюджет “Синевира” – 800 тисяч доларів. До слова, стільки коштував один день зйомок “Аватара”. Містичний фільм планують номінувати на “Оскар”. “Аватар” знімали за технологією позавчорашнього дня. А ми знімали “Синевир” у технології завтрашнього дня”, – каже продюсер стрічки Володимир Хорунжий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі