• Головна
  • Матерям загиблих тернопільських воїнів АТО вручили ордени синів
18:30, 20 липня 2015 р.

Матерям загиблих тернопільських воїнів АТО вручили ордени синів

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) бійців АТО з Тернопільщини. 19 липня, у рамках Всеукраїнської прощі після архієрейської  Св. Літургії голова обласної державної адміністрації вручив відзнаки матерям загиблих воїнів.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено молодшого сержанта  Дмитра Заплітного, солдатів Володимира Питака та Віктора Пунду.

Також серед нагороджених  - старший сержант Віталій Лотоцький. Нагороду його матері передали  після панахиди за упокій Героїв Небесної сотні та бійців АТО. "Ваші сини були добрими християнами і патріотами, - звернувся Степан Барна до матерів загиблих воїнів. - Дякуємо вам за мир!".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Матері #загиблі тернопільські воїни #АТО #ордени
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення