• Головна
  • В Тернополі на святі дошкільнят нагородили завідуючих садочками
08:30, 4 листопада 2011 р.

В Тернополі на святі дошкільнят нагородили завідуючих садочками

Міська влада організувала свято для дошкільнят. Найменші тернополяни – дошкільнята – святкували свій день з піснями, танцями та привітаннями 3 листопада в Українському домі «Перемога». Нагородили і тих, хто опікується дітьми у дошкільних закладах, – завідуючих садочками та вихователів.

День дошкільника у Тернополі святкують всього кілька років. Однак цьогоріч вперше свято набуло такого масштабу. У залі Українського дому «Перемога» зібралися не лише маленькі винуватці свята, а й їхні батьки, вихователі та представники міської влади. Привітати дошкільнят прийшов і доктор богослов’я отець Іван.

«Христос сказав: «Пустіть дітей приходити до мене. Бо їхнє є Царство Боже». Кожен, хто має дітей, може сказати, що з їхньої поведінки, з їхнього життя, з їхнього звертання до вас ви можете навчитися багато, - зазначив священик. - Діти вчать нас простоти, відвертості, щирості і великої любові, яка не знає зла. Від того, що ми вкладаємо у виховання дітей, залежить наше майбутнє. Адже кожен з нас є покликаний будувати життя особисте і суспільне, починаючи з себе».

Звертаючись до діток, отець Іван зазначив, що їхнє завдання – розвинути якнайкраще в собі талант і вміння, дані їм Господом. Після чого духівник поблагословив присутніх.

Доповненням до свята стало нагородження кращих вихователів та завідуючих садочками у Тернополі. Цю почесну місію виконали заступник міського голови Леонід Бицюра та начальник управління освіти і науки міськради Ольга Похиляк.

«Серед багатьох принад нашого міста найбільша його цінність – це люди. Люди освічені, працьовиті. Звісно, не все в освіті сьогодні вдається реалізувати через недофінансування на державному рівні. Ті, хто працює в цій сфері,стикаються з цими проблемами. Проте продовжують вкладати душу в наших з вами дітей, готують їх до дорослого життя, аби вони могли прийти в нього розумними, добрими, вихованими та щирими. Спасибі вам за вашу працю. Дозвольте побажати вам терпіння, вдячних дітей і батьків, і всіляких гараздів. Адже більшість часу наші діти проводять під вашою опікою і саме від вашої жертовності і щоденної праці залежить, якими вони зростатимуть з дня у день», - сказав Леонід Бицюра.

За словами Ольги Похиляк у цей святковий день нагородили усі дошкільні навчальні заклади міста. Приємним є те, зазначає головний освітянин міста, що на якість виховання та харчування у садочках батьки скарг не мають. Крім того, за минулий місяць для маленьких тернополян відкрили шість додаткових груп у садочках.

В Тернополі на святі дошкільнят нагородили завідуючих садочками, фото-1
В Тернополі на святі дошкільнят нагородили завідуючих садочками, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...