Дитяча лікарня в Тернополі отримала допомогу з Німеччини

3 листопада 2011 року Тернопільську обласну дитячу комунальну клінічну лікарню відвідали представники Фонду науки і культури в м. Гамбург Райнер Фрьобе та Алла Ерліх.

Метою візиту було надання гуманітарної допомоги обласній дитячій лікарні у сумі, еквівалентній 2 тис. євро, - повідомляє прес-служба ГУОЗ ОДА. Пан Райнер сказав, що розуміє - сума, яку вони передали для лікарні, є незначною, але вони із великим задоволенням надають ці кошти, які принесуть хоч невелику користь.

Головний лікар обласної дитячої лікарні, голова громадської організації “Тернопільська асоціація головних лікарів” Тернопільщини Григорій Корицький висловив вдячність Райнеру Фрьобе та Аллі Ерліх за надану допомогу і підтримку та надію на подальшу співпрацю. Завдяки сьогоднішній фінансовій підтримці у лікарні з’явилася можливість придбати нову безтіньову лампу в травматологічний пункт, в якому проведено сучасний ремонт, але необхідно встановити відповідне обладнання.

За рік роботи пункт приймає до 7 тис. дітей з травмами, тому забезпечити його повноцінне функціонування потрібно якнайшвидше. Пан Райнер та Григорій Корицький обговорили можливість допомоги Фонду у придбанні нового реанімобіля фірми “Фольксваген”, одна з моделей якої успішно використовується в обласній дитячій лікарні з 1997 року і дуже добре зарекомендувала себе. У вирішенні цього питання німецькі гості запропонували підключити Фонд землі Нижня Саксонія “Діти Чорнобиля”, зокрема, звернутися до заступника президента Фонду професора доктора Хейо Еккеля, з яким Тернопільські медики теж знайомі і який теж надавав гуманітарну допомогу лікарні у вигляді нових апаратів УЗД. Райнер Фрьобе висловив надію, що проект із купівлі нового реанімобіля для лікарні матиме успіх, оскільки буде мати позитивний вплив і для репутації відомої автомобільної компанії.

Пан Райнер вивчив технічні характеристики реанімобіля, який знаходиться на обслуговуванні у лікарні, щоб знати, які саме вимоги до автомобіля даного класу бажано задовольнити, щоб надання допомоги для найменших пацієнтів було якнайзручнішим. В ході зустрічі гості з Німеччини ознайомилися із ходом ремонтних робіт у відділенні інтенсивної терапії, побачили, що в обласній дитячій лікарні за рік з того часу, коли вони відвідали заклад останній раз, зроблено досить багато, були вражені кількістю і якістю зробленого, а також умінням зберегти у гарному стані старе обладнання, в тому числі і автомобілі швидкої допомоги.

Медики Тернопільської обласної дитячої лікарні знайомі з Фондом підтримки науки і культури в м. Гамбург з 2007 року. Знайомство було випадковим, але з тих пір зав’язалися дружні стосунки між лікарнею і Фондом. Райнер Фрьобе та Алла Ерліх – історики, цікавляться сучасною ситуацією в Україні, історичними зв’язками між країнами Європи, найчастіше працюють у Криму, вивчаючи період окупації регіону гітлерівцями.

На завершення пан Райнер висловив вдячність за змістовну зустріч і впевненість у тому, що спільними зусиллями лікарня отримає новий реанімобіль, побажав успіху Тернопільським медикам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі