У справі Щепановського свідчення дали троє пайовиків

З листопада на судове засідання у справі Щепановського привели лише троє з чотирнадцяти пайовиків, які мали дати свідчення. Люди проігнорували декілька попередніх засідань.

Нагадаємо, що на засіданні 28 жовтня суддя Тарас Багрій повідомив, що звернеться до правоохоронних органів, аби ті доправили свідків. Відтак через неявку свідків і цього разу, суддя повідомив, що дасть вказівку з’ясувати, чому ж правоохоронці не виконали доручене їм завдання. Після цього, свої свідчення дали ті зі свідків, які все ж прийшли на суд. Дехто з них повідомив, що таки сподівається отримати обіцяні квартири та офіси. На завершення суддя висловив своє невдоволення журналістами, які на його думку не об’єктивно та не кваліфіковано висвітлюють судовий процес, пише "20 хвилин".

- Хотів би запросити на наступне засідання прес-секретаря обласної прокуратури, - повідомив він. – Аби судовий процес був висвітлений коректно. А то пишуть так: “суддя повернувся так, а руку поклав так”.

Хто ж саме таке розгнівав суддю, він не сказав. Єдине, що оприлюднили, - судді не сподобалась публікація котрогось з Інтернет-видань. До речі, перед початком засідання правоохоронець на вході попередив, аби кореспонденти не користувались диктофоном – суддя це забороняє. Адже в Інтернет потрапила  інформація, яку іншими чином винести не змогли б. У присутніх у залі виникла своя версія – оточення Щепановського могло поскаржитись на прискіпливу увагу преси до підсудного.

Наступне засідання призначили на 14 листопада. Його розпочнуть об 11.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі