Свободівці зіткнулися з комуністами і побилися з міліцією: у хід пішов кефір і яйця

Декілька представників партії "Свобода" на вул. Хрещатик навпроти входу до метро "Хрещатик" спробували зупинити ходу комуністів на Майдан Незалежності, - інформує ТСН. - Вони намагалися прорватись на проїжджу частину Хрещатика. Кілька людей вибігли на проїзну частину й спробували вирвати в учасників ходу транспаранти, крім цього, вони кидали в колону комуністів яйця й намагалися облити прихильників КПУ кефіром.

Вони скандували: "Комуняку - на гілляку!". Незважаючи на це, колона продовжила рух убік Майдану Незалежності.

Тут до них дісталася міліція. В результаті свободівці побилися з представниками правоохоронних органів.

Нагадаємо, прихильники комуністичної партії колоною у супроводі духового оркестру рушили від Бессарабської площі Хрещатиком до Майдану Незалежності. Напередодні суд заборонив проводити акції на Хрещатику та Майдані. Проте співробітники, які рухались поруч з колоною, ході не заважали. А представники "Свободи" не дозволяли комуністам розгортати червоні прапори, забираючи їх у членів Компартії.

Комуністи святкують 94-ту річницю Жовтневої революції. Торік день 7 листопада комуністи й учасники помаранчевої революції (КУПР) відсвяткували разом. На Хрещатику вони побилися і розірвали червоний прапор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі