• Головна
  • Тернопільський чиновник став чемпіоном Євразії з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи
10:05, 8 листопада 2011 р.

Тернопільський чиновник став чемпіоном Євразії з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Побер здобув перемогу на Чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи.

Спортивний турнір проходив у м.Львів, а участь у ньому взяло понад 200 спортсменів.

Ігор Побер переміг у категорії 125 кг та став переможцем у абсолютній ваговій категорії в безекіпіровочному дивізіоні по версії GPF, вижавши штангу вагою 230 кг.

Також, серед жінок перемогу в своїй категорії 52 кг здобула тернополянка Лілія Проць. Вона ж посіла 3 місце в абсолютній категорії серед жінок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...