• Головна
  • Сьогодні медики з’ясують причину смерті дев’ятикласника на Тернопільщині
10:35, 8 листопада 2011 р.

Сьогодні медики з’ясують причину смерті дев’ятикласника на Тернопільщині

Освітяни наразі не мають припущень щодо того, від чого міг померти учень в селі Іванчани Збаразького району. Нагаєм, трагедія сталася учора після 4-го уроку на шкільному подвір’ї.

«Після уроку фізики учні вибігли на баскетбольний майданчик одразу біля школи. Хлопець кинув м’яча іншому, і після цього одразу впав на землю. Поруч розташована сільрада та амбулаторія, то до нього швидко викликали лікаря. Окрім медсестри на місці був лікар із Збаража, то вони почали колоти все необхідне, проводити дії з реанімації», – розповів в. о. начальника обласного управління світи Володимир Долинний.

Невдовзі, за його даними, прибула і швидка. Однак довезти 9-тикласника до лікарні живим лікарям уже не вдалося.

«Що стало причиною смерті буде з’ясовано після розтину. Наразі припущень немає, оскільки хлопець був фізично розвинутий, на здоров’я не скаржився, брав участь у спортивних змаганнях», – зазначив Володимир Долинний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...