Кожна дівчина мріє бути гарною. Відомо усім, що жіноча краса у пишному волоссі. Але не кожній дівчини пощастило мати густе та привабливе волосся. Про це не треба жалкувати, це можна виправити. З волоссям на кліпсах це легко! 

    Ми представляємо Вам, дорогі дівчата, нове слово у моді на довге та густе волосся - волосся на кліпсах http://felicity.com.ua/ukr/. Це натуральне волосся відомої фірми "Melina", яке можна кріпити за допомогою спеціальних кліп до рідного волосся, яке росте на голові. Ці пасма зовсім не шкодять волоссю і дозволяють Вам у лічені хвилини перетворитися на красуню з шикарним та густим волоссям насиченого кольору.
    Що можна робити з такими пасмами? Бажаєте трішечки змінити колір? Це не проблема! Їх можна фарбувати, якщо Ви захочете. З ними Ви можете проводити усі можливі експерименти: завивати або рівняти плойкою. Дуже вагомий плюс цього натурального волосся - це те, що воно не блищить, як пластмаса, виглядає природньо та гарно у будь якому разі. Також перевагою цих пасм є те, що вони дуже легко кріпляться до рідних волос за допомогою кліпс - Ви можете прикріпити пасма без сторонньої допомоги. Що входить до набору? До набору входять 7 або 8 пасм, які треба рівномірно закріпити на голові. Ви можете обрати потрібну Вам довжину та колір пасм, які входять до набору. Різнобарвна палітра не залишить нікого байдужим - Ви можете обрати чорний або білий колір та усі їх відтінки, а також мікси кольорів, що мають дуже природній вигляд. Якщо Ви не знаєте, як правильно кріпити волосся, то на сайті показана повністю уся процедура закріплення пасм з фотографіями. Ви швидко навчитесь. Не переймайтесь з приводу кріплення - усі пасма надійно тримаються на волосах та забезпечують сильну фіксацію. Металеві кліпси міцно тримаються у Вашому волоссі, їх навіть не помітно, бо вони знаходяться з внутрішньої сторони пасм.
    На сайті Ви можете почитати про відгуки наших задоволених клієнтів. Кожна дівчина залишається задоволеною, а ми дуже раді старатися для Вас, наших улюблених клієнтів. Ми розуміємо, що краса для жінки - це головне, тому пересилаємо Вам тільки якісний товар.
    Замовлення та отримання товару. Замовте на нашому сайті цей товар будь якого кольору та будь якої довжини та дочекайтеся, коли він прийде. На пошті Ви розкриваєте посилку та ретельно оглядаєте товар. Якщо все підходить за якістю та кольором, Ви платите потрібну суму. Щоб замовити товар, Вам потрібно залишити свою заявку на сайті.