• Головна
  • Тернополяни крадуть пісок з дитячих пісочниць
19:30, 31 липня 2015 р.

Тернополяни крадуть пісок з дитячих пісочниць

Жителі Тернополя скаржаться, що у дитячих пісочницях немає піску і просять досипати його.

Як розповідає начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління ЖКГ Ганна Муца, в усі пісочниці на початку літа завезли новий пісок. Однак через те, що люди використовують його не за призначенням, розносять і крадуть, деякі дитячі майданчики залишаються без піску, пише Наш день.

«Під час проведення благоустрою у весняний період – на початку літа, засипають пісок на всіх майданчиках. Куратори, які відповідають за підприємство, що обслуговує житловий фонд, виїжджали на місця і зафіксували, що пісок в усіх пісочницях був. Але, знаємо, що його розносять, не використовують за призначенням. Відповідно, треба звертатись до балансоутримувача даної території, щоб він досипав пісок, якщо це необхідно. Тобто, не до міської ради, не в управління ЖКГ, а безпосередньо до тих, із ким укладені угоди і кому люди платять гроші за утримання», – зазначила Ганна Муца.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крадіжка #пісочниця
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення