У Тернополі уже пропонують здешевлене житло (фото)

Чотири квартири у котеджному будинку за пільговими цінами пропонують до продажу у Тернополі. Ціни на них будуть орієнтовно на 20% нижчими, ніж на місцевому ринку нерухомості.

Ціну, пояснюють забудовники та влада міста, вдалося знизити завдяки тому, що під соціальне житло міська рада виділила землю безкоштовно. Окрім цього, усі комунікації були неподалік, їх не треба було заново прокладати. До того ж будівельники застосували сучасні технології, які зменшують матеріаломісткість. Наприклад стіни збудовані з монолітних бетонних каркасів, покриті вони пінопластом товщиною 5 см, який, за даними будівельників, забезпечує теплоізоляцію на рівні 1 м цегли. Забудовники переконують – теплоізоляційні властивості їхнього будинку – на рівні європейських стандартів.

«Вартість квадратного метра в будівлі складатиме 3,9 тис. грн., тоді як загалом по Тернополю вона становить 4,6-4,8 тис. грн. Пріорітетно це життло призначено для соціально-незахищених та багатодітних сімей, які перебувають на пільговій квартирній черзі. Якщо ми побачимо, що в цих людей є попит на таке житло, то готові виділяти ще земельні ділянки», – сказав під час презентації будинку міський голова Сергій Надал.

Хто саме зможе придерти житло визначатиме спеціальна комісія у складі працівників мерії, квартирного відділу та забудовника.

Загалом будинок зводили 4 місяці замість запланованих двох. У разі попиту будівельники готові оперативно збудувати поруч наступні аналогічні будинки.

Наразі у пілотному проекті представлено одноповерховий котеджний будинок із чотирма квартирами, які мають входи з різних боків будинку. Площа кожної квартири складає 62 кв. м, вони містять 2 спальні, кухню, з’єднану з вітальнею, ванну кімнату та коридор. Територія, на якій збудований будинок, розташована в межах котеджного комплексу «Калиновий гай», вона огороджена та забезпечена охороною.

Будувала будинок будівельна компанія «Добробуд».

«Попередньо ми оголосили конкурс на право будувати соціальне житло. Найнижчу ціну запропонував «Добробуд», – пояснив принципи вибору забудовника міський голова.

У Тернополі уже пропонують здешевлене житло (фото), фото-1
У Тернополі уже пропонують здешевлене житло (фото), фото-2
У Тернополі уже пропонують здешевлене житло (фото), фото-3
У Тернополі уже пропонують здешевлене житло (фото), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі