Стадіони в Україні та Польщі кращі за арени чемпіонату Європи в Австрії та Швейцарії

Операційний директор УЄФА Мартін Каллен зазначає, що стадіони в Україні та Польщі, на яких відбуватимуться матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року, краще за арени, що приймали поєдинки Євро-2008 в Австрії та Швейцарії.

"Під час Євро-2008 в Австрії та Швейцарії не було стадіону, який можна було б порівняти з аренами, які з'явилися сьогодні в Донецьку та Гданську", - сказав він під час прес-конференції в Цюріху, повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012".

М.Каллен нагадав, що країни-господарі Євро-2012 уже мають сім готових стадіонів у Вроцлаві, Гданську, Познані, Донецьку, Києві, Львові та Харкові, а головну польську арену - Національний стадіон у Варшаві - завершать до кінця листопада.

Операційного директора УЄФА вразили темпи будівництва "Арени Львів", готовність якої ще на початку минулого року становила 10%, а відкриття відбулося вже 29 жовтня 2011 року. "Львів відкрив стадіон минулої суботи. Цей об'єкт був нашою головною проблемою, і до минулого тижня, зізнаюся, особисто я не вірив, що стадіон буде готовий. Але українці це зробили!", - наголосив він.

Крім того, М.Каллен побажав, щоб національні збірні України та Польщі не повторили долі команд Австрії та Швейцарії і не вибули з боротьби за Кубок Європи вже після стадії групового етапу Євро-2012. Він упевнений у тому, що під час проведення європейської першості пануватиме святкова атмосфера. "Але вона буде ще кращою, якщо у нас буде трохи удачі під час фінального жеребкування в Києві 2 грудня. Багато уболівальників відвідають сусідні країни, якщо, наприклад, Німеччина потрапить до "польської" групи, а Росія гратиме в Україні", - зазначив він.

Представник УЄФА упевнений, що Євро-2012 буде особливим турніром в історії європейського футболу, - передає "Інтерфакс".

"За наступні три-чотири місяці ще треба багато зробити. Особливо це стосується підготовки транспортної інфраструктури, доріг від аеропортів до стадіонів і центрів міст. Але це буде особливий чемпіонат Європи!", - переконаний М.Каллен.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі