Прокуратура знайшла кримінал в підрозділах міської ради

Стосовно службовців нині уже розформованого КП “Адміністративно-технічна інспекція”, а також заступника начальника управління ЖКГ прокуратура порушила кримінальні справи.

«Заступник начальника управління ЖКГ підписав документи, які не відповідали дійсності. По документах начебто було проведено капітальний ремонт ліфтів, тоді як насправді було поведено лище поточнний ремонт. Управлінець довірився підрядній організації, не перевірив, які саме роботи були поведені насправді, як наслідок було сплачено зайво 150 тис. грн., оскільки вартість робіт було завищено», – розповів прокурор міста Сергій Банах.

За його словами, щодо службовця порушено кримінальну справу за службову недбалість.

Також прокуратурою виявлено порушення у роботу КП “Адміністративно-технічна інспекція”. Встановлено, що впродовж 2009-2010 років в адмінтехінспекції залучили підприємця-фізичну особу до надання консультаційних послуг з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. В  той же час, згідно затверджених штатних розписів підприємства, у штаті адмінтехінспекції працював головний  бухгалтер, в обов’язки якого і входило ведення бухгалтерського обліку, складання бухгалтерської та податкової звітності, подання їх відповідним органам тощо.

Однак на підставі підписаних службовими особами КП “Адміністративно-технічна інспекція” та суб’єктом підприємницької діяльності-фізичною особою актів виконаних робіт впродовж 2009 року на розрахунковий рахунок підприємця перераховано 35,5 тис. грн., а впродовж 2010 року –  57,65 тис. грн.

Відтак за фактом зловживання службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду місцевому бюджету, стосовно службових осіб адмінтехінспекції порушили кримінальну справу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі