• Головна
  • Оборонні споруди, які 4 місяці будував Креатор-Буд у зоні АТО – успішно здані
09:10, 7 серпня 2015 р.

Оборонні споруди, які 4 місяці будував Креатор-Буд у зоні АТО – успішно здані

Відповідно до наказу  президента України  перед тернопільською областю було поставлене завдання будівництва фортифікаційних споруд в Попаснянському районі Луганської області . За Тернопільщиною  було закріплено чотири опорних пункти, зокрема , два - у місті Золоте  і два військово-опорних пункти в місті Попасна.

 Спеціалізована техніка та майже 50 працівників компанії Креатор-Буд   у складі тернопільської делегації  працювали у місті Золотому понад 4 місяці. І хоч працювати креаторівцям доводилось непросто, часто під обстрілами зі сторони сепаратистів, втім, уже сьогодні вони живі і здорові з почуттям виконаного обовязку перед державою повернулись додому.

Ігор ГУДА , директор компанії  Креатор-Буд:

-  Сьогодні підприємство Креатор-Буд здало об'єкт в місті Золотому. Завдання, яке ставила перед  нами Тернопільська державна адміністрація - ми виконали. Хочу окремо подякувати будівельникам  Креатор-буду ,  які гарно спрацювали , своєю працею довели, що вони можуть виконувати завдання.

Результатами роботи Тернопільських будівельників очільник області Степан Барна задоволений і переконаний - краще захищати наші кордони на Луганщині, аніж тут, за Збручем. 

 Степан Барна, голова Тернопільської ОДА:

- Станом на сьогоднішній момент Тернопільська область справилася з поставленими  завданнями .  Здані об'єкти в місті Золотому, зокрема йдеться про те, що тернопільська стіна протяжністю більше як 7 кілометрів  сьогодні успішно здана і передана на баланс Міністерства оборони.  Сьогодні висловлюю окрему подяку підприємству Креатор-Буд   та  Добробуд, котрі вчасно виконали поставлені  завдання і сьогодні наші військові мають можливість зберегти свої життя . Це є наш спільний внесок  у спільну перемогу над  ворогом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#споруди #які будував Креатор-Буд здані
ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...