• Головна
  • Ледь не половина чиновників Тернопільської ОДА можуть втратити свої посади
08:30, 7 серпня 2015 р.

Ледь не половина чиновників Тернопільської ОДА можуть втратити свої посади

Реорганізацію поводить в ОДА керівник області Степан Барна.

Офіційна мотивація: оптимізація структури обласної державної адміністрації, усунення дублювання повноважень структурних підрозділів, підвищення ефективності державного управління. По суті ж процес реорганізації дає можливість усунути неугодні кадри і розставити на ключові посади людей із своєї команди. Фактично в такий спосіб діяють більшість керівників, які приходять до керма.

При цьому в ОДА зазначають, що чисельність працівників Тернопільської обласної державної адміністрації може скоротитися до 50% за рахунок скорочення посад заступників керівників структурних підрозділів.

«Ми даємо змогу кожному, хто хоче і далі працювати в органах державної влади, проявити себе. Ми залишимо ініціативних працівників, тих, что чітко розуміє, які виклики зараз стоять перед державою, тих, хто здатен ці виклики долати, - зазначив голова ОДА Степан Барна. – Натомість, оголошений раніше публічний конкурс на 100 вакантних посад дозволить повернути молодь в райони, дати можливість багатьом молодим спеціалістам отримати перше робоче місце».

На реорганізацію передбачено 2 місяці.

Загалом з побіж підрозділів повністю буде ліквідовано лише один – відділ внутрішнього аудиту ОДА.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звільнення #ОДА #Барна
Останні новини
ТОП новини
"Сотні тисяч чоловіків будуть покарані, таких різких заходів від ТЦК ухилянти не чекали": 4 можливі наслідки і мобілізація
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
"Зняли більше 120 тисяч гривень": у Тернополі виконавча служба зняла гроші, які надійшли матері за загиблого на фронті сина
Оголошення
live comments feed...