• Головна
  • Що таке легальні наркотики і який їх вплив на організм людини
Реклама
08:40, 12 серпня 2015 р.

Що таке легальні наркотики і який їх вплив на організм людини

Реклама

В нашому житті існує безліч проблем, але є такі з якими упоратися дуже важко. Одна з таких проблем наркоманія. Наркотична залежність повністю руйнує життя людини та викликає смерть. Не дивлячись на те, що наркозалежні розподіляють психотропні речовини на важкі і легкі, всі вони викликають наркотичну залежність. 

До легальних наркотиків відносяться всі ті препарати, що можна купити в аптеках і медичних закладах. Існує неправдиве твердження, що легальні наркотики на відміну від заборонених наркотичних речовин, зовсім нешкідливі. Вважають, що залежність від застосування легальних наркотичних порошків з'явитися не може. І тому багато хто приймає психотропні порошки, курильні суміші, солі, таблетки для зняття стресу або нервового напруження. Однак на упаковці від таких препаратів стоїть попередження, що приймати слід не більше 0,1 грама на добу. Від легальних психотропних препаратів виникає серйозна проблема під назвою наркоманія.

Розглянемо декіль з популярних легальних препаратів сильної дії. Наприклад, сіль - це нова синтетична наркотична речовина, дуже схожа на дрібний порошок, майже пил, яка випускається за кордоном і йде у продаж під виглядом «солі для ванн» і вважається «легальним наркотиком». Ця речовина вже призвела до цілого ряду смертей. Цю сіль нюхають, курять і роблять ін'єкції. Серед торговців наркотиками вона навіть отримала кілька назв, під якими вона відома в Інтернеті.

У деяких країнах наркотик «сіль» вже офіційно заборонений, а в інших він поширюється безперешкодно. А відбувається це тому, що на упаковці стоїть напис «не для вживання всередину» і призначена вона для підживлення рослин. «Харчування для рослин. Відмінно покращує настрій і здоров'я». Цікавий слоган. До того ж продаж цієї солі заборонена особам до 18 років. А ось це якраз і говорить про те, що продукт використовують не за прямим призначенням. Скляні очі, гіперактивність, підвищується серцебиття, відсутність сну, напади страху, помітна і різка втрата уваги і непереборне бажання додаткової дози - ось ознаки стану «сольового» наркомана.

Багато наркотичних речовини використовують в медицині і всі вони доступні для придбання в аптеках. До того ж багато медичних препаратів служать для виготовлення сильнодіючих наркотиків у якості «напівфабрикатів». Що ж із наркотиків можна купити в аптеці? Є декілька груп аптечних наркотиків, які відпускаються покупцеві з певним ступенем контролю. Деякі препарати обмінюють на рецепт, походження якого потім ретельно перевіряють, такі рецепти виписують на спеціальних бланках і вони зазвичай захищені від підробок декількома печатками. Самі по собі великого значення для наркоманів ці засоби не мають, однак досвідчені ділки застосовують їх для розведення справжніх наркотиків або як реактиви, що підсилюють дію наявного наркотику.

Широкорозповсюдженим легальним препаратом є спайс. Спайс - це ароматична трав'яна суміш, яка є у продажу в магазинах Канади, Європи та Нової Зеландії. Продається вона під виглядом пахощів, хоча відома як сильнодіюча курильна суміш. Існують офіційні попередження про шкоду при вживанні, але часто суміш курять для отримання такого ж ефекту, як при курінні марихуани. Наркотик спайс офіційно увіїшов у продаж як суміш трав для створення затишку і ароматизації закритих приміщень. Це був аналог особливих ароматичних паличок. Однак насправді це тільки прикриття, так як в середовищі наркоманів відразу стало зрозуміло, що цю суміш трав треба курити.

Наркотична залежність - це страшна проблема сьогодення, яка потребує негайних методів боротьби. Саме тому так важливо не тільки забезпечити повноцінне лікування наркоманії, але і розгорнути широку діяльність з інформування молоді про жахливі наслідки вживання психотропних речовин. Ефективна профілактика наркоманії здатна одразу ж скоротити кількість наркоманів в нашому суспільстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...