• Головна
  • «Аграріям потрібна державна позика і за декілька років країну ми не впізнаємо», - Петро Гадз
08:00, 13 серпня 2015 р.

«Аграріям потрібна державна позика і за декілька років країну ми не впізнаємо», - Петро Гадз

Тернопільщина не тільки багата землею, трудовими ресурсами, але й хорошими господарями, яким просто потрібно трішки допомогти. Про це під час зустрічі в стінах Тернопільської ОДА з Міністром аграрної політики та продовольства України Олексієм Павленко говорив голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз.

За його словами, Тернопільщина є аграрною областю, де прекрасно співіснують як великі, так і середні та малі фермерські господарства, спільно працюючи над розвитком сільського господарства краю.
- Не варто державі зараз ставити пріоритетом великі агрохолдинги, адже вони (і ми це знаємо на прикладі одно з підприємств Тернопільщини) можуть і різко збанкрутувати. Право на життя мають і маленькі господарства, - каже Петро Гадз. – Так, приміром, у Китаї,  людина, яка обробляє навіть гектар вже є великим фермером. А у нас в країні є мільйони селян, які мають по декілька гектарів, але сидять фактично без роботи. На мою думку, їх треба організувати в кооперативи, створити відповідну інфраструктуру, таким чином дати можливість людям заробляти. Це додатково створить великий резерв для області в плані наповнення бюджету тощо.
Рефінансування банків, кажуть тернопільські аграрії, принесло одні клопоти, як результат – ані банків, ані грошей. Господарники краю переконані, що існує один ефективний спосіб активізації внутрішнього ринку. І тут руку допомоги фермерам має простягнути держава. 
- Нам не потрібно державної підтримки, особливо в час, коли наша країна збідніла. Просто дайте нам довгі дешеві гроші! Адже що таке будівництво? Це камінь, щебінь, ліс, пісок, метал, натомість – робота людям, сплата податків. Ми не просимо дати, позичте нам ці довгі дешеві гроші в національній валюті і за 3-4 роки цю країну просто не впізнають, – зауважив Герой України Петро Гадз. 
Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко пообіцяв, що обов’язково порушуватиме вищезгадані питання на державному рівні і зробить все можливе, щоб вже в скорім часі українська економіка вийшла на новий рівень, а держава нарешті почала прислухатися до аграріїв – людей, які самовіддано і не покладаючи рук працюють на рідній землі. 
«Аграріям потрібна державна позика і за декілька років країну ми не впізнаємо», - Петро Гадз, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Аграріям позика Петро Гадз
ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...