• Головна
  • Депутат Тернопільської облради подав в суд на облвійськкомат за публікацію його прізвища і завдані цим моральні збитки
19:00, 13 серпня 2015 р.

Депутат Тернопільської облради подав в суд на облвійськкомат за публікацію його прізвища і завдані цим моральні збитки

Кілька тижнів тому Тернопільський обласний військовий комісаріат почав публікувати в ЗМІ списки  військовозобов’язаних, які з різних причин були не оповіщені, або не прибули у військомати для уточнення облікових даних і проходження медичного огляду.

Обласний комісар Володимир Катинський запевняє, що це своєрідні запрошення для чоловіків, а от Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська вже назвала дії віськових комісарів порушенням Закону України “Про захист персональних даних”

Депутат обласної ради Руслан Бенько ще чотири  місяці тому пішов добровольцем на фронт. Він служить  в окремій зведеній штурмовій роті “Карпатська січ” 93-ої окремої механізованї бригади, а  військові комісари  через ЗМІ щойно «запрошують» його до військкомату.

Сьогодні боєць приїхав додому, аби взяти участь у сесії облради і побачити рідних.

Працівників військкомату, які доcі не можуть впорядкувати списки військовозобов`язаних, Руслан Бенько запрошує на бойові позиції під Донецьким аеропортом, у Пісках, а також подав позов до суду про розповсюдження облвійськкоматом завідомо неправдивої інформації, яка негативно вплинула на його репутацію.

– Облвійськкомат мав би знати, що відбувається в області, – каже військовий. – Мене очорнили, зганьбили у ЗМІ. Я не буду стояти осторонь і відстоюватиму свої права в суді і вимагатиму відшкодування моральної шкоди в розмірі 100 тисяч гривень. За ці кошти планую придбати тепловізор і витратити їх на розвиток свого батальйону.

Юрист Тарас Тихий представлятиме інтереси Руслана Бенька в суді. За його словами, позов скеровиний до суду 3 серпня з усіма документами. Розгляд справи розпочнеться вже наступного тижня, повідомляє Наш день.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Руслан Бенько #військкомат
ТОП новини
"ТЦК мобілізує 100 000 чоловіків з цієї групи, бронювання не отримає ніхто з таких людей": повістки та відстрочка
"В Україні страшна інфекція заражає дітей і дорослих, хвороба викликає ураження травної системи і біль": де чекає біда?
"42 000 грн зарплати на місяць": пенсіонерів, яким потрібна робота, терміново кличуть працювати
"В області України йде несамовита негода, колосальна злива затопить вулиці міст": суне потужний дощ і навіжена гроза
Оголошення
live comments feed...