• Головна
  • Податківці Тернопільщини вдвічі скоротили кількість перевірок
12:05, 15 листопада 2011 р.

Податківці Тернопільщини вдвічі скоротили кількість перевірок

Протягом 10 місяців цього року працівниками податкових органів Тернопільщини проведено 863 фактичні перевірки, що на 997 перевірок або 53,6% менше ніж за аналогічний період минулого року.

За словами заступника голови комісії з проведення реорганізації ДПА в Тернопільській області, перший заступник голови ДПА в області Володимира Михайлюка, в результаті перевірок застосовано 3,8 млн грн. штрафних  санкцій, з яких до бюджету надійшло 3,3 млн грн.

Зараз повністю виключено безпідставне проведення фактичних перевірок та проведення фактичних перевірок суб’єктів малого бізнесу. Такі перевірки проводяться лише за наявності обов’язкових до розгляду письмових звернень покупців (споживачів) та в разі отримання інформації від державних органів або органів місцевого самоврядування про наявність конкретних порушень вимог чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...