• Головна
  • Тернополян запрошують долучитися до Всесвітнього дня ходьби
18:15, 17 серпня 2015 р.

Тернополян запрошують долучитися до Всесвітнього дня ходьби

Тисячоліттями життя людей було пов’язане переважно з фізич­ною працею, на яку припадало до 90% зусиль. За роки остан­нього століття склалися інші співвідношення, виник дефіцит рухової активності. Люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, частіше хво­ріють на гіпертонічну хворобу, атеросклероз, цукровий діабет, схильні до ожиріння.

Тому Лілія Проць запрошує всіх тернополян долучитися до Всесвітнього дня ходьби і разом порухатися у неділю 4 жовтня 2015 року на Театральному майдані!

Маєш можливість пройти по вулицях міста разом з відомими співгромадянами, новими знайомими. Приходь сам і приведи родину та друзів! – закликає вона.

Як відомо, Всесвітній день ходьби відзначається у перші вихідні жовтня в понад 130 країнах світу. Ініціатором акції є міжнародна організація «TAFISA» – провідна організація в світовому русі масового спорту, яка нараховує більше 200 членів і 130 країн-учасниць.
Мільйони учасників різного віку і фізичної підготовки по всьому світу виходять на вулиці своїх міст, аби продемонструвати, що активне життя доступне кожному, незалежно від статі, віку, віросповідання чи кольору шкіри.

До участі запрошуються всі бажаючі без обмежень віку, пише Погляд.

Такий захід вже два роки поспіль проходить у Києві та Рівному. А у Тернополі пройде вперше.

Наразі складаємо маршрут та програму заходу.

Долучитись можна у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/events/1484316925215591/

https://vk.com/event23029023

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Всесвітній день ходьби

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...